SVĒTDIENAS SKOLAS NODARBĪBAS

Bet Jēzus sacīja: “Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība.”

Mateja ev. 19:14

Bērni ir daļa no ģimenes un ģimene ir daļa no draudzes. Arī Mateja draudze rūpējas par bērniem, organizējot dažādus pasākumus bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, kā arī vajadzībās sniedzot palīdzību. Dievkalpojumā pl. 11:30 aicinām bērnus piedalīties svētdienas skolas nodarbībās klātienē, Mateja draudzē! Svētdienas skola pieejama četrām vecuma grupām: 3 – 5 gadnieki (Zaļā zāle, Mateja skoliņas 3. stāvs), 6 – 7 gadnieki (Godly play telpa, 2. Stāvs, virs kancelejas), 2.-3. Klases skolēni (207. telpa, Mateja skoliņas 2. stāvs), 4.-6. klases skolēni (Meitenes 104. telpa, Puiši Kastes dzīvoklis). Katrs bērns šajos vecuma posmos ir mīļi gaidīts svētdienas skolā! Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama!

Tomēr, ja nav iespēja atnākt klātienē uz svētdienas skolu, tad ir iespēja YouTube kanālā – Matejs bērniem, skatīties svētdienas skolas nodarbības un cites video, kas ir saistībā ar to!

Lai redzētu aktuālāko informāciju par svētdienas skolu, seko līdzi Instagram, Youtube platformās – Matejs bērniem, kā arī Facebook grupā – Mateja kalpošana bērniem. Vairāk informācija par svētdienas skolu – 26760768 !

Gaidīsim Jūsu bērnus svētdienas skolā!