Kalpošana bērniem

ir atbalsts vecākiem bērnu kristīgā audzināšanā. Mēs cenšamies ar Evaņģēlija vēsti aizsniegt to ģimeņu bērnus, kuri vēl ir ārpus draudzes.
 

SVĒTDIENSKOLA NOTIEK KLĀTIENĒ SVĒTDIENĀS 11:30
INFO: 26 760 768 / Kalpošanas bērniem vadītāja - Anita Nagaine

 

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzam aizpildīt anketu ej.uz/svetdienskolamatejs

Image

SPĒĻU UN ROTAĻU ISTABA

Bērni vecumā līdz 3 gadiem, kopā ar vecākiem var darboties Spēļu un rotaļu istabā (203. telpā) svētdienās dievkalpojumu (plkst. 9.30 un 11.30) laikā. Spēļu un rotaļu istabā bērniem ir iespēja darboties ar attīstošajām rotaļlietām, zīmēt un spēlēties ar vecākiem.

Image

SVĒTDIENSKOLA

Mateja SVĒTDIENSKOLA gaida ikvienu bērnu vecumā no 3 līdz 9 gadiem. SVĒTDIENSKOLĀ bērni saprotamā un interesantā veidā apgūst Bībeles stāstus un patiesības, pārrunā, kā šīs patiesības ir īstenojamas dzīvē, veido draudzības, dalās priekos, aizlūdz par savām un citu vajadzībām, kā arī mācās slavēt Dievu, dziedot dziesmas.

SVĒTDIENSKOLAS nodarbības notiek katru svētdienu otrā dievkalpojuma laikā (plkst. 11:30). Bērni ir aicināti piedalīties dievkalpojuma sākuma daļā un pēc uzrunas bērniem doties uz norādītajām telpām:

  • 3-5 gadnieku grupa - Zaļā zāle (305. telpā)
  • 6-8 gadnieku grupa - Godly Play klase (215. telpā)
  • 2-3. kl. grupa - Arkas zāle (207. telpā)

Pēcpusdienas SVĒTDIENSKOLAS nodarbības notiek Godly Play klasē (215. telpā) plkst. 14.00, nodarbībā var piedalīties dažāda vecuma bērni.

 

Image

KLUBS 46

KLUBS 46 ir paredzēts 4.-6. klases skolēniem, kas ir secīgs Svētdienskolas turpinājums, taču mums droši var pievienoties arī bez Svētdienskolas pieredzes.

KLUBS 46 ir vieta un laiks, kur skolēni izzina Bībeles patiesības, veido attiecības ar Dievu un citiem kluba biedriem. Tā ir draudzīga un droša vide, kur uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Tā ir vieta, kur augt un nostiprināt ticību, vieta, kur iegūt kristīgus draugus un drošu pamatu zem kājām. Tas ir aizraujoši, izzinoši un vērtīgi pavadīts laiks. Nodarbības notiek meitenēm un zēniem atsevišķi:
meitenēm – 104. telpa
puišiem – Kastes dzīvoklī.

 

 

Mateja kalpošanas bērniem aktualitātēm varat sekot līdzi Mateja kalpošanas bērniem Facebook lapā un Matejs bērniem Youtube kanālā.