Kalpošana bērniem

ir atbalsts vecākiem bērnu kristīgā audzināšanā. Mēs cenšamies ar Evaņģēlija vēsti aizsniegt to ģimeņu bērnus, kuri vēl ir ārpus draudzes.
Image

SPĒĻU UN ROTAĻU ISTABA

Mīļas un gādīgas auklītes gaida bērnus vecumā līdz 4 gadiem Spēļu un rotaļu istabā svētdienās dievkalpojumu (pl. 9.30 un 11.30) laikā. Spēļu un rotaļu istabā bērniem ir iespēja darboties ar attīstošajām rotaļlietām, zīmēt, draudzēties ar citiem bērniem un auklītēm. Spēļu un rotaļu istaba pašiem mazākajiem sniedz iespēju iepazīt Mateju kā bērnus mīlošu draudzi.
Image

SVĒTDIENSKOLA

Mateja SVĒTDIENSKOLA gaida ikvienu bērnu vecumā no 3 līdz 9 gadiem. SVĒTDIENSKOLĀ bērni saprotamā un interesantā veidā apgūst Bībeles stāstus un patiesības, pārrunā, kā šīs patiesības ir īstenojamas dzīvē, veido draudzības, dalās priekos, aizlūdz par savām un citu vajadzībām, kā arī mācās slavēt Dievu, dziedot dziesmas.

SVĒTDIENSKOLAS nodarbības notiek katru svētdienu otrā dievkalpojuma laikā (plkst. 11:30). Bērni ir aicināti piedalīties dievkalpojuma sākuma daļā un pēc uzrunas bērniem doties uz norādītajām telpām:

  • 3-4gadnieku grupa - 304. telpā
  • 5-6gadnieku grupa - 212. telpā
  • 1. kl. skolēnu grupa - 207. telpā
  • 2-3. kl. grupa - 215. telpā

Pēcpusdienas SVĒTDIENSKOLAS nodarbības notiek pl. 14.00, nodarbībā var piedalīties dažāda vecuma bērni.

Lejuplādē anketu!

Image

KLUBS 46

KLUBS 46 ir paredzēts 4.-6. klases skolēniem, kas ir secīgs Svētdienskolas turpinājums, taču mums droši var pievienoties arī bez Svētdienskolas pieredzes.

KLUBS 46 ir vieta un laiks, kur skolēni izzina Bībeles patiesības, veido attiecības ar Dievu un citiem kluba biedriem. Tā ir draudzīga un droša vide, kur uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Tā ir vieta, kur augt un nostiprināt ticību, vieta, kur iegūt kristīgus draugus un drošu pamatu zem kājām. Tas ir aizraujoši, izzinoši un vērtīgi pavadīts laiks. Nodarbības notiek meitenēm un zēniem atsevišķi:
meitenēm – Mstudijā
puišiem –Kastes dzīvoklī.
Mēneša pirmajā svētdienā notiek apvienotā nodarbība Kastes dzīvokļa telpās.

Lejuplādē anketu!

Image

KARAVĀNA

KARAVĀNA ir evaņģelizācijas kalpošana Mateja apkārtnes bērniem. Nodarbības notiek reizi mēnesī Ziedoņdārzā. (Parasti mēneša pēdējā sestdienā plkst. 12.00) Lietus vai ļoti aukstā laikā dodamies uz nodarbību Mateja sporta zālē.
Karavānas nodarbībās caur aizraujošām spēlēm, stafetēm un dažādām aktivitātēm mācāmies Bībeles patiesības. Karavānas spēļu noslēgumā kopīgi baudām tēju, kakao un cepumus.

Pieteikšanās zvanot, 26760768

Mateja kalpošanas bērniem aktualitātēm varat sekot līdzi Mateja kalpošanas bērniem Facebook lapā.