Kalpošana bērniem

ir atbalsts vecākiem bērnu kristīgā audzināšanā. Mēs cenšamies ar Evaņģēlija vēsti aizsniegt to ģimeņu bērnus, kuri vēl ir ārpus draudzes.
 

Ārkārtas situācijas laikā svētdienskolas nodarbības notiek pirms dievkalpojuma plkst. 11:00 ZOOM platformā.

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzam aizpildīt anketu ej.uz/svetdienskolamatejs

Image

SPĒĻU UN ROTAĻU ISTABA

Mīļas un gādīgas auklītes gaida bērnus vecumā līdz 3 gadiem Spēļu un rotaļu istabā svētdienās dievkalpojumu (plkst. 9.30 un 11.30) laikā. Spēļu un rotaļu istabā bērniem ir iespēja darboties ar attīstošajām rotaļlietām, zīmēt, draudzēties ar citiem bērniem un auklītēm. Spēļu un rotaļu istaba pašiem mazākajiem sniedz iespēju iepazīt Mateju kā bērnus mīlošu draudzi.

Image

SVĒTDIENSKOLA

Mateja SVĒTDIENSKOLA gaida ikvienu bērnu vecumā no 3 līdz 9 gadiem. SVĒTDIENSKOLĀ bērni saprotamā un interesantā veidā apgūst Bībeles stāstus un patiesības, pārrunā, kā šīs patiesības ir īstenojamas dzīvē, veido draudzības, dalās priekos, aizlūdz par savām un citu vajadzībām, kā arī mācās slavēt Dievu, dziedot dziesmas.

SVĒTDIENSKOLAS nodarbības notiek katru svētdienu otrā dievkalpojuma laikā (plkst. 11:30). Bērni ir aicināti piedalīties dievkalpojuma sākuma daļā un pēc uzrunas bērniem doties uz norādītajām telpām:

  • 3-5 gadnieku grupa - Zaļā zāle (305. telpā)
  • 6-8 gadnieku grupa - Godly Play klase (215. telpā)
  • 2-3. kl. grupa - M-Studija (306. telpā)

Pēcpusdienas SVĒTDIENSKOLAS nodarbības notiek Godly Play klasē (215. telpā) plkst. 14.00, nodarbībā var piedalīties dažāda vecuma bērni.

Image

KLUBS 46

KLUBS 46 ir paredzēts 4.-6. klases skolēniem, kas ir secīgs Svētdienskolas turpinājums, taču mums droši var pievienoties arī bez Svētdienskolas pieredzes.

KLUBS 46 ir vieta un laiks, kur skolēni izzina Bībeles patiesības, veido attiecības ar Dievu un citiem kluba biedriem. Tā ir draudzīga un droša vide, kur uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Tā ir vieta, kur augt un nostiprināt ticību, vieta, kur iegūt kristīgus draugus un drošu pamatu zem kājām. Tas ir aizraujoši, izzinoši un vērtīgi pavadīts laiks. Nodarbības notiek meitenēm un zēniem atsevišķi:
meitenēm – Mstudijā
puišiem –Kastes dzīvoklī.
Mēneša pirmajā svētdienā notiek apvienotā nodarbība Kastes dzīvokļa telpās.

Mateja kalpošanas bērniem aktualitātēm varat sekot līdzi Mateja kalpošanas bērniem Facebook lapā.