Bērnu un jauniešu nometnes 2024. gada vasarā

Bieži vien vasaras nometnes ir spilgtākais notikums jauniešu dzīvē. Šajā vasarā Matejā ir plānotas vairākas bērnu un jauniešu nometnes, kuras būs ne tikai labs piedzīvojums, bet arī garīgi piesātināts un vērtīgs laiks.

Vasaras Bībeles skola “Jūras dzelmē” | 25.-29. jūnijs (6-10 gadi)

Vasaras Bībeles skola “Jūras Dzelmē” būs aizraujoša dienas nometne bērniem (vecums 6-10 gadi) no 25. jūnija līdz 29. jūnijam. Katru dienu bērniem būs iespēja piedzīvot Bībeles stāstus, eksperimentus, rokdarbus, dziesmas, spēles, siltas pusdienas un pašgatavotus našķus un pats galvenais-bērni varēs noskaidrot, cik dziļa ir Dieva mīlestība!

Dalības maksa: 50 eur

Fusion muzikālā nometne un EDGE sporta nometne “The Original” | 7.-13. jūlijs (12-19 gadi)

Šajā nometnē būs iespēja vai nu nedēļas garumā mācīties mūzikas instrumentu un dziedāt korī, lai pēc nometnes piedalītos koncertā vai arī visas nedēļas garumā piedalīties futbola treniņos. Aicināti ir visi ar vai bez zināšanām gan mūzikā, gan futbolā. Tāpat arī meitenēm būs iespēja piedalīties sporta nometnē, nebūs jāspēlē futbols, bet būs arī sporta daļa meitenēm.

Dalības maksa: 160 eur

Jauniešu nometne “Klints” | 4.-9. augusts (12-20 gadi)

Piesakies, lai piedzīvotu neizmirstamāko nedēļu vasarā, kur Tev būs iespēja piedalīties sporta un radošajās aktivitātēs, izdziedāties un izdejoties, iet pārgājienā uz Užavas jūru, būt pie mierpilnas dabas, iegūt jaunus draugus, klausīties un runāt par dziļām tēmām un, protams, neaizmirstamas emocijas. Un ne tikai to vien! 🏄🏽‍♀️🌊🏐🍔

Dalības maksa: 150 eur

Bērnu nometne “Restarts” | 18.-22. augusts (8-12 gadi)

Diennakts nometne “Restarts” būs aizraujošs piedzīvojums bērniem (vecums 9-12 gadi) no 18.08- 22.08, Viesu namā/kempingā ”Rožkalni” (Puzenieki, Puzes pagasts, Ventspils novads).  Bērni pavadīs labu laiku piedaloties radošajās darbnīcās, sportojot, kā arī pavadot laiku pie dabas. Caur visām aktivitātēm bērni iepazīs Bībeles patiesības. Nakšņošana notiks mājiņās, taču ir jāņem līdzi viss nepieciešamais gulēšanai – guļammaiss, spilventiņš. Papildus informācija, rakstot kintija.bondare@gmail.com

Dalības maksa: 150 eur