Rīta dievkalpojums

GlorijaLeave a Comment

More

Sākas 9 Stundas, 43 Minūtes

Sunday, 26.05.2024 09:30

Vairāk datumu

  • Sunday, 26.05.2024
  • Sunday, 02.06.2024
  • Sunday, 09.06.2024
  • Sunday, 23.06.2024
  • Sunday, 30.06.2024
  • Sunday, 07.07.2024
  • Sunday, 14.07.2024
  • Sunday, 21.07.2024
  • Sunday, 28.07.2024
  • Sunday, 04.08.2024

Dievkalpojumi 9.30 un 11.30 atvērti apmeklētājiem, un 11.30 dievkalpojumu tiešraidi būs arī iespējams redzēt Mateja Facebook  – Facebook.com/MatejaDraudze un Youtube kanālos  – Youtube.com/c/RīgasMatejadraudze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *