Rīta dievkalpojums

GlorijaLeave a Comment

More

Sākas 6 Dienas, 4 Stundas

Sunday, 05.02.2023 09:30

Vairāk datumu

  • Sunday, 05.02.2023
  • Sunday, 12.02.2023
  • Sunday, 19.02.2023
  • Sunday, 26.02.2023
  • Sunday, 05.03.2023
  • Sunday, 12.03.2023
  • Sunday, 19.03.2023
  • Sunday, 26.03.2023
  • Sunday, 02.04.2023
  • Sunday, 09.04.2023

Dievkalpojumi 9.30 un 11.30 atvērti apmeklētājiem, un 11.30 dievkalpojumu tiešraidi būs arī iespējams redzēt Mateja Facebook  – Facebook.com/MatejaDraudze un Youtube kanālos  – Youtube.com/c/RīgasMatejadraudze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *