MATEJA JAUNIEŠI

Ieva

More

Sākas 1 Diena, 16 Stundas

Tuesday, 06.12.2022 18:30 - 20:30

Vairāk datumu

  • Tuesday, 06.12.2022
  • Tuesday, 13.12.2022
  • Tuesday, 20.12.2022
  • Tuesday, 27.12.2022
  • Tuesday, 03.01.2023
  • Tuesday, 10.01.2023
  • Tuesday, 17.01.2023
  • Tuesday, 24.01.2023
  • Tuesday, 31.01.2023
  • Tuesday, 07.02.2023

Katru otrdienu pl. 18:30, Matejā! Kopā iepazīt Jēzu sadraudzībā, slavējot un pielūdzot Dievu jauniešiem 12-19 g.v.! Vairāk informācijas – Jānis Pāvils Miļevskis (20202738)