Laulāto kurss

Glorija

More

Thursday, 21.04.2022 19:00 - 21:00

Kas ir Laulāto kurss?

Tie būs 7 vakari, kuru laikā pāri varēs klausīties praktiskas uzrunas klātienē vai tiešsaistē un pārrunāt tās divatā. Kursa laikā būs tikai lektoru teiktais un abu laulāto savstarpējas sarunas. Kursa laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: komunikācijas māksla, konfliktu risināšana, piedošana, u.c. Pēdējā nodarbība – organizatoru sagatavots randiņš, ko paturēsim noslēpumā kā pārsteigumu.

Kam domāts laulāto kurss?

Tas ir domāts ikvienam pārim – vienalga, vai pāris ir kopā vienu vai sešdesmit vienu gadu, vienalga, vai ir stipra ģimene vai arī laulātie cīnās, lai tādu izveidotu. Arī tad, ja laulība ir ļoti veiksmīga, laulāto kurss palīdzēs nostiprināt pāra labos ieradumus. Šie vakari palīdz paskatīties uz savu otro pusīti it kā no jauna, kā uz pašu svarīgāko cilvēku un labāko draugu. Tie palīdz saskatīt savas kļūdas un ieraudzīt to, kā kopā var gūt lielāku prieku un piepildījumu savā ģimenē. Kurss būs vērtīgs arī pāriem, kas plāno stāties laulībā.

Kad?

No 21.aprīļa līdz 9.jūnijam, ceturtdienās, plkst. 19.00 (klātienes apmeklētājiem no plkst. 18:30 ar iekļautu zupu, uzkodām un karstiem dzērieniem, Rīgas Mateja baptistu draudzē, Matīsa ielā 50b

Kā pieteikties?

Pieteikties var aizpildot anketu https://ej.uz/laulatokurss2022 vai rakstot uz matejs@matejs.lv. Reģistrācijas maksa 40 EUR (par pāri), piesakoties pēc 10. aprīļa – 50 EUR. Reģistrācijas maksu var veikt ar pārskaitījumu.