FUSION Matejs koris

IevaLeave a Comment

More

Sākas 3 Dienas, 17 Stundas

Monday, 05.12.2022 18:30 - 20:30

Vairāk datumu

  • Monday, 05.12.2022
  • Monday, 12.12.2022
  • Monday, 19.12.2022
  • Monday, 26.12.2022
  • Monday, 02.01.2023
  • Monday, 09.01.2023
  • Monday, 16.01.2023
  • Monday, 23.01.2023
  • Monday, 30.01.2023
  • Monday, 06.02.2023

Jauniešiem vecumā no 13 līdz 21 gadam ir iespēja apgūt kādu mūzikas instrumentu (bungas, akustiskā ģitāra, elektriskā ģitāra, bass ģitāra, klavieres un solo) un dziedāt pop-roka korī, kas izpilda mūsdienīgas dziesmas! Lai piedalītos Fusion, nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas mūzikā! Fusion notiek pirmdienās, pl. 18:30 – 20.30. Fusion Matejs kora vadītājs – Emīls Toms Rolavs. Sīkāka informācija erolavs@jauniesuvirziba.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *