BĒRNU ORĶESTRIS

Glorija

More

Sākas 2 Dienas, 13 Stundas

Wednesday, 01.02.2023 18:00 - 19:00

Vairāk datumu

  • Wednesday, 01.02.2023
  • Wednesday, 08.02.2023
  • Wednesday, 15.02.2023
  • Wednesday, 22.02.2023
  • Wednesday, 01.03.2023
  • Wednesday, 08.03.2023
  • Wednesday, 15.03.2023
  • Wednesday, 22.03.2023
  • Wednesday, 29.03.2023
  • Wednesday, 05.04.2023

Mateja bērnu orķestris sāk sezonu un aicina pievienoties jaunus dalībniekus! Piesaki bērnu jau tagad! Raksti uz sindijamagdalena@gmail.com