BĒRNU ANSAMBLIS

Ieva

More

Sākas 4 Dienas, 23 Stundas

Wednesday, 07.12.2022 17:00 - 18:00

Vairāk datumu

  • Wednesday, 07.12.2022
  • Wednesday, 14.12.2022
  • Wednesday, 21.12.2022
  • Wednesday, 28.12.2022
  • Wednesday, 04.01.2023
  • Wednesday, 11.01.2023
  • Wednesday, 18.01.2023
  • Wednesday, 25.01.2023
  • Wednesday, 01.02.2023
  • Wednesday, 08.02.2023

Brīnišķīga iespēja visiem bērniem pievienoties Mateja bērnu ansamblim. Forši skolotāji, skaistas kristīgas dziesmas un iespēja attīstīt talantus! Pirmā nodarbība jau 14.septembrī! Raksti kintija.bondare@gmail.com