NOTIKUMI VASARĀ!

JŪLIJĀ:

  • Ģimenes laivu braucienā 23.jūlijā pa Salacas upi no Rozēnu tilta līdz Zvīguļiem (16 km).
  • Draudzes senioru ekskursija uz Cesvaini sestdien, 2022. g. 23. jūlijā. Programmā Cesvaines pils un senās muižas ēkas apskate ar gidu, ērģeļmūzikas koncerts Cesvaines ev.lut.baznīcā un tās apskate ar gidu, viesošanās rokdarbnieces darbnīcā, kopīga kafijas pauze un pusdienas, skaisti dabas skati un brīnišķīga sadraudzība. Esi mīļi aicināts būt kopā! Izbraucam plkst. 8:00 no Mateja baznīcas. Pieteikšanās draudzes kancelejā vai pie Elitas Kļaviņas pa tālruni 29392115.
  • Sestdien 30.jūlijā plkst. 16.00 Muzikālās kalpošanas apvienības mūziķi – koristi, orķestranti un solisti no visas Latvijas kopīgi samuzicēs Dziesmu dienas koncertā Jelgavā, Brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Tā būs vienreizējā iespēja kalpot ar dziesmām Jelgavas iedzīvotājiem un viesiem. Aicinām draudžu locekļus un draudžu apmeklētājus doties uz Jelgavu, lai atbalstītu mūziķus un kopīgi slavētu Dievu.
  • Mateja jauniešu nometne “Debesu pilsoņi 2022” norisināsies nometņu centrā Ērgļa spārni 30. jūlija – 5. augustam. Dalības maksa vienam dalībniekam ir 120EUR, pieteikšanās ej.uz/DebesuPilsoni2022