Laulāto kurss 2021

Kas ir Laulāto kurss?
Tie būs 7 vakari, kuru laikā pāri varēs klausīties praktiskas uzrunas tiešsaistē caur Youtube* un pārrunāt tās divatā. Kursa laikā būs tikai lektoru teiktais un abu laulāto savstarpējas sarunas.
Kursa laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: komunikācijas māksla, konfliktu risināšana, piedošana, u.c. Pēdējā nodarbība – organizatoru sagatavots randiņš, ko paturēsim noslēpumā kā pārsteigumu. *Laulāto kursa lekciju ieraksti no 2020.gada pavasara.

Kam domāts laulāto kurss?
Tas ir domāts ikvienam pārim – vienalga, vai pāris ir kopā vienu vai sešdesmit vienu gadu, vienalga, vai ir stipra ģimene vai arī laulātie cīnās, lai tādu izveidotu. Arī tad, ja laulība ir ļoti veiksmīga, laulāto kurss palīdzēs nostiprināt pāra labos ieradumus.
Šie vakari palīdz paskatīties uz savu otro pusīti it kā no jauna, kā uz pašu svarīgāko cilvēku un labāko draugu. Tie palīdz saskatīt savas kļūdas un ieraudzīt to, kā kopā var gūt lielāku prieku un piepildījumu savā ģimenē. Kurss būs vērtīgs arī pāriem, kas plāno stāties laulībā.

Kad?
No 21. janvāra līdz 11. martam, ceturtdienās, plkst. 19.00

Kā pieteikties?
Pieteikties rakstot uz matejs@matejs.lv. Reģistrācijas maksa 15 EUR (par pāri), piesakoties pēc 10. janvāra – 25 EUR.  Reģistrācijas maksu var veikt ar pārskaitījumu.

4 Comments on “Laulāto kurss 2021”

 1. Labdien,

  Cerot, ka situācija Latvijā un pasaulē uzlabosies, un ka uz 12.08.21 varēsim rīkot saviesīgus pasākumus, mūsu varintā tās būtu kāzas. Vēlējamies noskaidrot, vai varam piedalīties šajos laulību kursos, abi esam iesvētīti un kristīti, tikai diemžēl neesam babtistu draudzē. Kā arī vēlētos painteresēties par to, vai kāds no Jūsu draudzens mācītājiem varētu mūs augustā salaulāt?

  Pateicībā un cerot uz sadarbību,

  Arita & Didzis

 2. Labdien!
  Labprāt gribētu mūs ar vīru pieteikt šim kursam!
  Vēlējos precizēt, vai lekciju ieraksti būtu pieejami, vai tikai tiešsaistē ir iespēja to veikt?

  Paldies!
  Ar cieņu,
  Veronika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *