Laulāto kurss 2020

Kas ir Laulāto kurss?

Tie būs 7 vakari, kuru laikā pāri varēs baudīt siltas vakariņas, klausīties praktiskas uzrunas un pārrunāt tās divatā. Kursa laikā būs tikai lektoru teiktais un abu laulāto savstarpējas sarunas – nav grupu darbs un Jums nebūs jādalās savā pieredzē ne ar vienu citu kā tikai ar savu laulāto.
Kursa laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: komunikācijas māksla, konfliktu risināšana, piedošana, u.c. Pēdējā nodarbība – organizatoru sagatavots randiņš, ko paturēsim noslēpumā kā pārsteigumu.

Kam domāts laulāto kurss?

Tas ir domāts ikvienam pārim – vienalga, vai pāris ir kopā vienu vai sešdesmit vienu gadu, vienalga, vai ir stipra ģimene vai arī laulātie cīnās, lai tādu izveidotu. Arī tad, ja laulība ir ļoti veiksmīga, laulāto kurss palīdzēs nostiprināt pāra labos ieradumus. Šie vakari palīdz paskatīties uz savu otro pusīti it kā no jauna, kā uz pašu svarīgāko cilvēku un labāko draugu. Tie palīdz saskatīt savas kļūdas un ieraudzīt to, kā kopā var gūt lielāku prieku un piepildījumu savā ģimenē. Kurss būs vērtīgs arī pāriem, kas plāno stāties laulībā.

Kad un kur?

No 14.aprīļa līdz 2.jūnijam, otrdienās, Matīsa ielā 50b, Rīgas Mateja baptistu draudzē, sadraudzības zālē no plkst. 18:30 – 21:00.

Kā pieteikties?

Pieteikties var Mateja kancelejā vai rakstot uz matejs@matejs.lv. Reģistrācijas maksa 50 EUR (par pāri). Reģistrācijas maksu var veikt ar pārskaitījumu vai maksājot uz vietas, ierodoties pirmajā nodarbībā. Kā arī piedāvājam iespēju dalības maksu sadalīt vairākos maksājumos. Vietu skaits ierobežots!