Jauniešu, pusaudžu & Fusion nometne

Gads, ko esam pavadījuši attālinātās tikšanās, mācoties neklātienē un nesatiekot mīļos draugus, ir sniedzis gan jaunu un vērtīgu pieredzi, gan arī mūs nogurdinājis. Mēs ilgojamies ne tikai pēc tikšanās klātienē ar mīļajiem, bet arī pēc Kāda, kas var būt blakus, kad apkārt viss mainās. Prieku būt atkal kopā – to piedzīvojām šīs vasaras jauniešu nometnē!

Šī gada nometnes tēma – “Beyond“, tulkojot latviski – tālāk, pāri. Tad, kad draugu starpā rodas konflikti, – kas stāv tam pāri? Kad ikdienā piedzīvojam neziņu un bailes par notiekošo, – kas stāv tam pāri? Kas spēj būt varenāks un spēcīgāks brīdī, kad apkārt valda haoss un ļaunums? Kas stāv pāri visām šīm lietām? 

Pirmajā vakarā domājām par Mateju un sapņiem, un to, kā Jēzus spēj darboties vairāk nekā mūsu kvēlākajos sapņos. Otrajā vakarā domājām par grēcīgu sievieti, kura neskatoties uz to, ko tā darījusi, izrādīja Dievam mīlestību, kuru pati bija nepelnīti saņēmusi. Trešajā vakarā domājām par Pēteri, kurš bija viens no drosmīgākajiem Jēzus mācekļiem, lai arī noliedza Jēzu, tomēr stāstā par viņu mācījāmies to, ka, lai arī esam smagi kļūdījušies un pievīluši Jēzu, Dievs stāv pāri arī tam. Ceturtajā vakarā domājām par Pilātu, kurš centās saprast patiesību, kad viņam vajadzēja spriest, ko darīt ar Jēzu. Piektajā vakarā domājām par Jāni – Jēzus vistuvāko mācekli, kurš piedzīvoja, kā viņa uzticamais draugs tika piesists krustā un pēc tam augšāmcēlās trešajā dienā. Septītās dienas rītā domājām par to, kā pēc Jēzus krustā sišanas mācekļi atgriežas pie savas ierastās nodarbes – zvejošanas.

Pēc šīm uzrunām pārrunājām un pārdomājām dzirdēto mazajās grupiņās. Vienā no vakariem devāmies labirintā, ejot cauri dažādām stacijām, kas bija veltītas katrai no šīm tēmām, lai vēlreiz tās pārdomātu.

Katru dienu nometnē kopā dziedājām dziesmas, kā arī dejojām nometnes deju, tā pagodinot Dievu.

Fusion kora jaunieši mācījās mūzikas instrumentus, kā arī dziedāja kopkorī, kamēr citi jaunieši piedalījās sporta aktivitātēs vai radošajās darbnīcās. Kopā spēlējām dažādas  jautras spēles un piedalījāmies talantu šovā. Par spīti lielajam karstumam jaunieši aktīvi piedalījās sporta spēlēs un brīvo laiku pavadīja jautri un vērtīgi.

Nometnes noslēgumā notika koncerts, kurā Fusion jaunieši rādīja to, ko dažu dienu laikā apguvuši. Mateja jauniešu un pusaudžu atbalsts koncerta laikā iepriecināja un uzmundrināja ikvienu! 

Nometne ir lielisks veids, kā iepazīt vienam otru tuvāk, atrast jaunus draugus un kļūt atvērtākiem, ko īpaši veicināja vadītāju liecības par Jēzu un Viņa darbiem to dzīvēs.

Pēc nometnes jaunieši ir aicināti piedalīties pēc nometnes pasākumos, jo ar nometni nekas nebeidzas! Tieši otrādi – sākas! Veidojas jaunas draudzības, attiecības ar Jēzu, sapņi un iespējas!

Lai uzzinātu par pasākumiem pēc nometnes pieseko Instagram’ā @mateja.jauniesi @fusionmatejs @mateja.pusaudzi !