Jauniešu, pusaudžu & Fusion nometne

Gads, ko esam pavadījuši attālinātās tikšanās, mācoties neklātienē un nesatiekot mīļos draugus, ir sniedzis gan jaunu un vērtīgu pieredzi, gan arī mūs nogurdinājis. Mēs ilgojamies ne tikai pēc tikšanās klātienē ar mīļajiem, bet arī pēc Kāda, kas var būt blakus, kad apkārt viss mainās. Prieku būt atkal kopā – to Tu vari piedzīvot šīs vasaras jauniešu nometnē!

Šī gada nometnes tēma ir Beyond, tulkojot latviski – tālāk, pāri. Tad, kad draugu starpā rodas konflikti, – kas stāv tam pāri? Kad ikdienā piedzīvojam neziņu un bailes par notiekošo, – kas stāv tam pāri?  Kas spēj būt varenāks un spēcīgāks brīdī, kad apkārt valda haoss un ļaunums? Kas stāv pāri visām šīm lietām? Par to mēs domāsim un diskutēsim no 10. līdz 16. jūlijam nometnē!

Šajā nometnes nedēļā visas trīs kalpošanas – Mateja jaunieši, pusaudži un Fusion – sanāksim kopā, lai satiktos, sportotu, dziedātu, dejotu un piedzīvotu citas aktivitātes Drabešu Jaunajā pamatskolā! Aicinām jauniešus vecumā no 12 līdz 20 gadiem pietiekties nometnei! Dalības maksa – 110 EUR! Vietu skaits ierobežots, nenokavē iespēju pieteikties (ej.uz/beyond)!

Tiekamies jau pavisam drīz!