9.01.2017

AldisUdris

Dieva laipnība nav kā saulriets – intensīvi krāšņs, bet ik sekundi dziestošs. Dieva labestība plūst un plūst un atkal plūst.

2.05.2016

AldisUdris

Mums daudz vieglāk ir Dievu izmainīt, nekā pakļauties Viņa gribai.

28.04.2006

AldisUdris

Esmu mācījies staigāt ticībā, nevis tajā, kas redzams. Dieva vadībai mūsu dzīvē nav jābūt loģiskai. Vieni no visgudrākajiem lēmumiem, kurus esmu savā dzīvē pieņēmis, ir bijuši smieklīgi no cilvēcīgā viedokļa. Ja Dievs liek tev kādam uzrakstīt, raksti. Ja Viņš liek, lai tu kādam kalpo, dari to. Uzticies Viņam un riskē.

11.07.2005

AldisUdris

To, ka pamudinājums nāk no Svētā Gara, es parasti sajūtu pēc tā, ka tieku aicināts būt pazemīgs, kalpot kādam, iedrošināt kādu vai kaut ko atdot. Ļoti reti ļaunais pamudinās mūs uz šādām lietām.

20.01.2005

AldisUdris

Bībele saka, ka būt par kristieti – tas nav tikai labākais veids kā mirt, bet arī vislabākais veids kā dzīvot.

12.11.2002

AldisUdris

Skeptiķi mēdz apgalvoka atbildētas lūgšanas nav nekas vairāk kā nejaušība vai sagadīšanās. Bet tas patiešām ir apbrīnojami, cik gan daudz nejaušību nenotiek, līdzko mēs sākam lūgt.

30.07.2002

AldisUdris

Dievs vēlas pārdabiskā veidā iejaukties mūsu dzīves grūtībās un sarežģījumos – bet Viņš to nespēj, kamēr mēs vispirms neparādām ticību, sperot savas kājas uz paklausības ceļa. Lai izkļūtu no baiļu, no sāpju un no sagruvušu cerību paralīzes, mums jāsper pirmais solis ticībā.

21.06.2002

AldisUdris

Dzīvi izmainoša ticība, kā Bībele to māca, ir piedzīvojama tikai darbībā. Dieva spēks nāk pie tiem, kas paklausa. Un paklausīt nozīmē rīkoties – mīlēt savu tuvākatjaunot pārrautas attiecības, stāties pretī grēkam. Dievs apsola mums dot spēku tad, kad mēs rīkojamies. Mums, protams, patiktu, ja būtu otrādi: ja Dievs dotu spēku vēl pirms mēs kaut ko uzsā–kam. Dievs, turpretī, vienmēr vēlas … Read More

14.06.2002

AldisUdris

Gadiem ejoesmu dzirdējis daudzus cilvēkus sakām, ka draudzē pietrūkstot patiesas sadraudzības. Bet es nekad neesmu dzirdējis šādas sūdzības no cilvēkiem, kas ar tīru sirdi ir iesaistījušies kādā draudzes kalpošanā. Kalpošana cilvēkus apvieno kopīgu mērķu sasniegšanai. Un tas neizbēgami atver durvis tuvākām un dziļākām attiecībām.

12.06.2002

AldisUdris

Kad kristietis ierodas savā darbavietā, viņam vajadzētu domāt vairāk kā par naudas pelnīšanu, izpatikšanu savam priekšniekam vai par to, cik lielā mērā viņam patīk viņa darbs. Kristietim būtu jācenšas caur ikvienu savu darbu un caur katru vienu izpildītu pienākumu pagodināt Dievu.