Aizvadīta Fusion/Jauniešu nometne un Mateja draudzes diena

No 27. jūlija līdz 2. augustam Fusion un jauniešu kalpošana aizvadīja savu pirmo kopīgo super-nometni. Šīs nedēļas laikā jauniešiem bija iespēja gan mācīties kādu instrumentu un dziedāt korī, gan darboties radošajās darbnīcās, spēlēt futbolu un iemācīties arī amerikāņu beisbola pamatus.

Pats galvenais, jauniešiem bija iespēja dzirdēt Evaņģēliju un to, cik ļoti Dievs mūs mīl un piešķir jēgu mūsu dzīvēm. Nometnes noslēgumā notika kopīgā draudzes diena ar dievkalpojumu, kas norisinājās nometņu un atpūtas centrā “Ērgļa Spārni”, kuras ietvaros svinējām arī kristības!

Kopā kristījās 10 cilvēki, pieci no tiem bija jaunieši, no kuriem četri piedalījās jauniešu nometnē. Tāpat šajā dienā Rīgas Mateja baptistu draudzei pievienojās vēl astoņi jauni draudzes locekļi. Slava un pateicība Dievam par katru no viņiem! Mums ir prieks par katru no jums!

Pateicība katram, kurš piedalījās Fusion&Jauniešu nometnē, vadītājiem, kuri kopīgiem spēkiem un Dieva vadībā organizēja šo nometni! Paldies arī visiem, kuri pievienojās draudzes dienai, lai svinētu kristības un kopā pavadītu lielisku svētdienu!