Aicinājums Pļaujas svētkos 2019

Pļaujas svētki ir pateicības svētki, kad mums ikvienam ir īpaša iespēja padomāt par svētībām, ko Dievs piešķīris mūsu zemei un mums pašiem. Cik brīnišķīgas ir šīs rūpes par mūsu dzīvību, un cik ļoti daudz mēs varam mācīties no mūsu debesu Tēva – radīt, kopt, rūpēties.

Tāpēc šajā svētdienā (06.10.) dievkalpojumu laikā ikvienam būs iespēja piedalīties rūpēs par mūsu Mateja draudzes senioriem – ziedojot praktiskiem un sirsnīgiem sveicieniem, kas tiks iegādāti par saziedotajiem līdzekļiem. Adventa laikā draudzes locekļi (tas vari būt arī tu!) šos sveicienus nogādās senioriem, apciemojot katru personīgi.

Kā stāsta mūsu draudzes māsa Lidija Saulīte, kas kalpo senioriem jau ilgu laiku, tieši šādi apciemojumi senioriem ir visvairāk nepieciešami un nāk par svētību gan ciemiņam, gan senioram. Dievs ir svētījis seniorus ar garu, piepildītu, pieredzēm bagātu mūžu, vecākā māsa pavisam drīz svinēs 98. dzimšanas dienu! Mums ir iespēja caur šo ziedojumu un apmeklējumu pateikt – Tu esi brīnišķi radīts! – Tu neesi viens! – Man rūp!

Šajā pirms Adventa laikā lūkoties ne tikai uz ilgoto Ziemassvētku brīnumu – Kristus piedzimšanu – bet ieraudzīt Kristu katrā māsā un brālī!