Sumināsim mūsu Latviju simtu pirmajā dzimšanas dienā kora mūzikas koncertā “Latvijai 101”!

Rudens vakari mēdz būt gari un tumši, tāpēc atzīmējot Latvijas 101. dzimšanas dienu Tev ir lieliska iespēja kavēties gaišās un siltās noskaņās kora mūzikas koncertā!

Mateja draudzes koris un koris “Skaņupe” ielūdz ikvienu uz koncertu “Latvijai 101”, kas notiks 15. novembrī plkst. 19.00 Rīgas Mateja baptistu baznīcā.

Jau gandrīz gadu Mateja draudzes koris un koris “Skaņupe” ir kļuvuši par domubiedriem, kopīgi muzicējot dažādos projektos.

Arī 15. novembrī kori priecēs klausītājus gan ar atsevišķiem priekšnesumiem, gan vienojoties kopīgās dziesmās par mūsu mazo, skaisto Latviju, kā arī Dieva varenumu un mīlestību, diriģentu Rudītes Tālbergas, Māra Dravnieka un Jāņa Almaņa-Palmbaha vadībā.

Valsts svētku koncertā dzirdēsim Ērika Ešenvalda, Jāņa Lūsēna, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un citu latviešu komponistu kora mūziku.

Mateja draudzes kora diriģents Māris Dravnieks par koncertu saka – šādi koncerti atklāj ne vien katra kora īpašo skanējumu, bet arī  kopīgās sadziedāšanas spēku. Dziedāt mūsu valsts dzimšanas dienas priekšvakarā ir viens no svinīgākajiem un atbildīgākajiem brīžiem visā  gada garumā.

Dziedāšana latviešu tautai bijusi nozīmīga vienmēr – tā vieno, paceļ un ielīksmo! Turpināsim slavēt  To Kungu un pateikties par mūsu Latviju!

Esi mīļi gaidīts!

Ieeja koncertā par ziedojumiem.