Sirsnīgā sadraudzībā aizvadīta Alfas kursa nedēļas nogale Bruknā!

“Mēs dzīvojam Svētā Gara laikmetā.”

/Apustuļu darbi 2:37-39/

Kā katru gadu Alfas kursa dalībnieki devīto kursa tikšanās reizi pavadīja Bruknas muižā, kur Kalna Svētību kopienu izveidojis priesteris Andrejs Mediņš. Tur sirsnīgā un nesteidzīgā gaisotnē ikvienam bija iespēja tuvoties izpratnei par to, kas ir Svētais Gars. Brīva atmosfēra, izzinošas Matīsa Babrovska lekcijas, vērtīga liecība, kuru līdzdalīja Gatis Olte, un kopīga slavēšana daudziem ļāva ne tikai izprast, bet, kas vēl būtiskāk, arī sajust Svētā Gara klātbūtni un esamību.

Sestdienas vakarā ikviens tika aicināts noskatīties joprojām aktuālo filmu “I can only imagine” par tāda paša nosaukuma dziesmas rašanos, kas ļāva aizdomāties par īstajām dzīves vērtībām, tāpat varēja sasildīties pirtiņā vai vienkārši doties pie miera, lai no rīta baudītu kopīgas brokastis pie garā sadraudzības galda un svētbrīdi īpašajā Bruknas baznīcā, ko pašu rokām cēluši Kalna Svētību kopienas locekļi.

Kā teikts apustuļu darbos (2:37-39): “Mēs dzīvojam Svētā Gara laikmetā. Dievs ir apsolījis dot Savu Garu katram kristietim.” Šis laikmets ir arī šodien, varbūt pat vairāk kā jebkad iepriekš. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā un dažādu ārēju impulsu piesātinātajā ikdienā mums ikvienam ir vajadzīga šāda norimšana – nedēļas nogale, diena vai mēnesis, kad varam no jauna saklausīt Dieva apsolījumu, stiprināt un kopt savas attiecības ar Viņu un no jauna atvērt sirdi Svētā Gara darbiem, lai atkal atjaunoti turpinātu savu ceļu Viņa žēlastībā.

Alfas kurss turpinās – priekšā vēl vairākas vērtīgas tikšanās, aizraujošas lektoru uzrunas un, protams, sarunas un garda zupa!