PIEVIENOJIES DIEVKALPOJUMAM!

Rīgas Mateja baptistu baznīcā dievkalpojumi notiek katru svētdienu 9.30 un 11.30.

9.30 – tradicionālas formas dievkalpojums, kurā dzirdēsi svētrunu un varēsi piedalīties lūgšanās. Šajā dievkalpojumā ir īpaša iespēja dzirdēt Mateja baznīcas ērģeles un arī kādu skaistu korāli.

11.30 – mūsdienīgas formas dievkalpojums, kurā dzirdēsi svētrunu un varēsi piedalīties lūgšanās. Šajā dievkalpojumā varēsi piedzīvot slavēšanas grupas enerģiju caur mūziku. Šī dievkalpojuma laikā bērniem ir iespēja apmeklēt svētdienas skolu.

Dievkalpojumos sludina Mateja draudzes garīdznieki – Ainars Baštiks, Edgars Deksnis un Matīss Babrovskis. Dievkalpojumos regulāri piedalās Mateja draudzes koris, ansamblis, pielūgsmes grupa un solisti.

Abi dievkalpojumi tiek pārraidīti arī Mateja draudzes Facebook un Youtube  kontos.

Katrs cilvēks ir daļa no mūsu draudzes. Draudzē ir dažādas paaudzes un dažādas kalpošanas iespējas.  Iespējams vēl neesi atklājis tās dāvanas, kuras Tev Dievs devis, lai pagodinātu Viņu! Līdz ar to, iedrošinu, ka aizpildi anketiņu, kur vari izvēlēties kalpošanu, kurā iesaistīties! Atceries, ka Tavs vecums, prasmes vai pieredzes trūkums nav šķērslis, lai darbotos Dieva darbā! Kalpošanām vari pieteikties www.ej.uz/Matejakalposanas