NOTIKUMI RUDENĪ!

Jaunajā sezonā ir tik daudz notikumu, kuriem nespējam izsekot līdzi. Līdz ar jauno sezonu un gatavošanos draudzes Gada svētkiem, esam izveidojuši platformu, kurā vari aplūkot aktuālākos notikumus!

SEPTEMBRĪ

Sestdien, 24. septembrī, Māmiņu brokastis pl. 10:00 Aizbalkona zālē! Lekciju vadīs Gita Ignace, kas ir uztura speciāliste ar 12 gadu stāžu. Tā ir arī viņas sirdslieta, tādēļ viņa labprāt dalās savās zināšanās un iedvesmo cilvēkus ar dažādām receptēm un padomiem. Viņa ir sieva vīram Andaram un mamma divām meitām. Lekcijā vairāk runās par mammas uzturu. Gita saka: “Ticu, ka man ir Dieva iedota mīlestība pret savu darbu un cilvēkiem, tādēļ, cik tas ir manos spēkos, ar lielu atbildības sajūtu un ļoti novērtējot šo dāvanu.”
Dalības maksa 5 EUR. Piesakies jau tagad! www.ej.uz/brokastismaminam

Pirmdien, 26. septembrī, sieviešu kalpošanas sezonas atklāšana pl. 19:00 Matejā!

OKTOBRĪ

Sestdien, 1. oktobrī pl. 11:00 Mazo grupu satikšanās Aizbalkona zālē! Pieteikšanās www.ej.uz/MGsatiksanas

Svētdien, 2. oktobrī pl. 10:00 Mateja pusaudžu sezonas atklāšana. Mīļi aicināti pusaudži vecumā 12-16 gadi! Pusaudži notiks Matejā, Kastes dzīvoklī. Vairāk informācijas – Joe (28380392) vai Instagram @mateja.pusaudzi

Pirmdien, 3. oktobrī, pl. 18:30 pop/ roka kora Fusion Matejs sezonas atklāšana! Mīļi gaidīsim ikvienu jaunieti vecumā 12-19 gadi, kas vēlas iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu (bass ģitāra, akustiskā ģitāra, elektriskā ģitāra, klavieres, bungas un solo). Kopā dziedam korī un spēlējam grupā mūsdienīgu mūziku! Pievienojies mums!

Otrdien, 4. oktobrī, pl. 18:30 sāksies Jauniešu Alfa, kurā iespēja piedalīties ikvienam jaunietim vecumā 12-25 gadi! Jauniešu Alfā domāsim un diskutēsim par dzīves jēgu, kristietības pamatiem. Piesakies jau tagad www.ej.uz/Jauniesualfa2022

Sestdien, 15. oktobrī koncerts “Dieva skarts”, kurā mīļi aicināts ikviens!

Svētdien, 16. oktobrī, kristību dievkalpojums. Kopā svinēsim kristības, kurā mūsu mīļie apliecina savu ticību Jēzum ūdens kristībās!

Piektdien, 21. oktobrī pielūgsmes vakars “Tikai VIENS”, kur kopā slavēsim un pielūgsim Dievu par Mateja 155 gadiem un to, kā Viņš darbojas mūsu dzīvē!

Sestdien, 22. oktobrī iespēja piedalīties konferencē “Tikai VIENS”!

Svētdien, 23. oktobrī kopā svinēsim draudzes 155. gadu jubileju svētku dievkalpojumā “Tikai VIENS”!

Sīkāka informācija par katru pasākumu sekos, līdz ar to, lai nepalaistu garām svarīgo, aicinām Tevi piesekot mūsu Facebook https://www.facebook.com/MatejaDraudze un Instagram https://www.instagram.com/Matejadraudze/ kontiem!