2.02.2007

AldisUdris

Kurš no jums, vēloties celt torni, vispirms neaprēķinās tā izmaksas, lai redzētu, vai pietiks naudas darbu pabeigšanai? (Lūkas ev. 14:28–30) Mēs zinām, ka jebkurš Jēzus dotais padoms ir patiess un atbilst Viņa dabai. Tāpēc mēs varam pieņemt, ka, ja Jēzus kaut ko celtu, Viņš vispirms aprēķinātu izdevumus. (..)

Jēzus ir iesācis celtniecības projektu, kas notiek tevī. Dienu pēc dienas, brīdi pēc brīža Viņš darbojas, lai atklātu Savas dāvanas, Savas dzīves darbību tevī. Viņš bija aprēķinājis izmaksas pirms tevi izvēlējās. Tu neesi izdarījis neko tādu, kas Viņu pārsteigtu. Viņš zināja, kāds tu būsi savā vissliktākajā brīdī, un tomēr Viņš tevi izvēlējās. Dievs izvēlējās tevi un mani, lai “atklātu Savu Dēlu mūsos, lai mēs sludinātu Viņu pagānu vidū”.

Ja mēs šodien esam guvuši kādus panākumus, tad tas ir nevis tāpēc, ka esam vadījuši, bet sekojuši; nevis tāpēc, ka esam kaut ko pareizi izlēmuši, bet tāpēc, ka Viņš ir pareizi lēmis. Tas nav tāpēc, ka mēs ceļam, bet tāpēc, ka Viņš ir ieguldījis mūsos. Viņš turpināja celt un ieguldīt pat tad, kad mēs tam nepiekritām.