Brīvs no atkarības un līdzatkarības

“Īsta brīvība” nometne Užavā, nometņu vietā “Ganības”

7. – 8. jūnijā “Kā strādāt ar cilvēkiem un būt līderim”, lektors – Bils Špehts no ASV.
Semināri programmas “Īsta brīvība” pašreizējiem un potenciālajiem vadītājiem.

8 – 10. jūnijā programmas dalībnieku liecības par saņemto dziedināšanu, iepazīšanās ar “Īsta brīvība”, video lekcija, mazo grupu darbs, psihoterapeita un mācītāja Ulda Jumeja lekcija.
Pasākumi interesentiem, kas vēlētos labāk izprast programmā “Īsta brīvība” notiekošo.

Brīvajā laikā – pastaigas gar jūru, vizināšanās ar laivu, sportošana, radošās darbnīcas, individuālas sarunas un konsultācijas, filmu skatīšanās un stāsti par svētceļojumos piedzīvoto!

Izmaksas vienam dalībniekam – 15 eiro dienā. Cenā iekļauta pajumte, gultasveļa, trīsreizēja ēdināšana, lektoru piesaiste, bērnu pieskatīšana.
Ja varat maksāt nedaudz vairāk, tad tas ļaus piedalīties nometnē vēl kādam citam! Ja finanšu trūkums ir vienīgais šķērslis jūsu dalībai nometnē, dodiet ziņu un meklēsim iespējas piesaistīt ziedojumu!

Nokļūšana līdz nometnes vietai – ar individuālo transportu. Ja ieradīsieties Ventspilī ar autobusu, tad varam sagaidīt un palīdzēt nokļūt līdz Užavai.

Papildus informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni kādam no koordinatoriem: Anda 26414918, Maija 29355090, Raimonds 29512807, Aija 29212651 vai rakstot kristine.rubene@gmail.com

Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi! Piesakieties tūlīt, bet ne vēlāk kā līdz 20.maijam!