6.02.2012

AldisUdris

Dievs nekad nesteidzas, bet Viņš vienmēr visu paspēj laikā.

2.09.2010

AldisUdris

Ir labāk, ja tevi ienīst par tavu drosmi, nekā ja tevi mīl par to, ka tu seko pūlim.

4.06.2010

AldisUdris

Eksāmena laikā skolotājs vienmēr klusē. Ja tavā dzīvē Dievs nerunā, tu tiec pārbaudīts.

18.05.2010

AldisUdris

Jo vairāk tu pazīsi un sapratīsi sevi, jo mazāk tevī būs lepnības. Jo vairāk tu pazīsi un sapratīsi Dievu, jo vairāk tevī būs pateicības.

14.04.2010

AldisUdris

Varbūt tev šķiet, ka vieglāk būt svētam, ja blakus nav neviena, kas varētu izjaukt tavus nodomus, bet tas ir neīsts, nepārbaudīts svētums. Izolētība rada maldīšanos; ja nav neviena, kas varētu mūs izaicināt, ir ļoti viegli sevi apmānīt, domājot, ka esam garīgi nobrieduši. Īsts briedums atklājas attiecībās.

8.01.2010

AldisUdris

Optimisms ir psiholoģisks; cerība ir teoloģiska. Optimisms fokusējas uz to, ko tu pats vari izdarīt; cerība paļaujas uz to, ko Dievs spēj paveikt.

13.11.2009

AldisUdris

Tev ir tieši tik daudz laika, lai tu spētu pildīt Dieva gribu. Ja tu nevari visu paveikt, tu vai nu dari kaut ko nevajadzīgu vai arī dari to nepareizā veidā.

29.10.2009

AldisUdris

Labākais vairogs pret grēku ir pazemība. Sliktā ziņa: pazemību vislabāk attīsta sāpīga pieredze.

30.10.2007

AldisUdris

Daudzi cilvēki savu dzīvi velta tam, lai atstātu paliekošu mantojumu. Viņi vēlas, lai viņus atceras tad, kad viņu vairs nebūs. Tomēr nozīme jau nav tam, ko par tevi saka citi, bet gan tam, ko par tevi saka Dievs. Cilvēki nesaprot, ka visi sasniegumi un rekordi agri vai vēlu tiek pārspēti, reputācija izbalē un apbalvojumi tiek aizmirsti.

3.10.2005

AldisUdris

Runa nav par tevi. Dzīves jēga ir daudz svarīgāka nekā sirdsmiers, personīgais piepildījums vai laime. Tā ir daudz nozīmīgāka nekā ģimene, karjera vai tavi vislielākie sapņi un centieni. Ja vēlies zināt, kāpēc tu esi radīts, tev ir jānonāk līdz Dievam. Tu piedzimi pēc Viņa nodoma un dzīvo Viņa nodomam.