2.08.2006

AldisUdris

Ja tu dosi Dievam uzpirksteni, iespējams, Viņš izvēlēsies to piepildīt. Ja dosi Viņam 10 litru spaini, iespējams, Viņš izvēlēsies piepildīt to. Ja dosi Dievam 200 litru mucu, iespējams, Viņš darīs kaut ko neparastu un piepildīs pat to. Ja Dievs gatavojas darīt brīnumu, labāk esi tam gatavs nevis negatavs. Nepērc tējkaroti. Sagādā sev kārtīgu mucu.

29.11.2005

AldisUdris

Prieks nav ciešanu prombūtne. Prieks ir Dieva klātbūtne.

1.03.2004

AldisUdris

Kungs, dari manu dzīvi par logu, pa kuru var iespīdēt Tava gaisma, un par spoguli, kas var atstarot Tavu mīlestību uz visiem cilvēkiem, kurus es satieku. Āmen.

19.03.2003

AldisUdris

Arī dvēselei ir gadalaiki – pavasaris, kad piedzimst ticība; vasara, kad ticība pieņemas spēkā un nobriest; pļaujas laiks rudenī, kad top redzami ticības augļi; un tumšais laiks – ziema, kad… tu esi pilnīgi pārliecināts, ka nekas un nekad vairs neuzdīgs un neaugs. Ikkatra dvēsele piedzīvo šādu laiku. Kad tu esi ziemā, tad nebīsties, esi mierīgs, esi kluss un gaidi. Pirms … Read More

24.09.2002

AldisUdris

Dieva Vārds ir tikpat precīzs un akurāts kā Viņa darbi. Tu vari noregulēt savu pulksteni pēc Viņa saules un tu vari nospraust savu ceļu pēc Viņa Vārda.