9.11.2006

AldisUdris

Labs liecinieks nelīdzinās pārdevējam. Viņa uzsvars ir uz personu, nevis uz produktu. Labs liecinieks ir kā ceļa rādītājs. Nav nozīmes, vai tas ir vecs, jauns, skaists vai negīts; tā uzdevums ir rādīt pareizajā virzienā un būt saprotamam. Mēs esam Kristus liecinieki, mēs norādām uz Viņu.

1.02.2005

AldisUdris

Tu tiksi kārdināts. Kārdinājumu veidi var mainīties: bērniem tie būs saldumi, jauniešiem – juteklība, pusmūža cilvēkiem – bagātība un veciem – vara. [..] Tu tiksi kārdināts pastāvīgi, bet sevišķi nežēlīgi tevi kārdinās kādas dzīves krīzes gadījumā. Jēzus pats tika kārdināts “visos veidos” (t.i., pārkāpt laulību, zagt, melot, nogalināt utt.), “tomēr palika bezgrēcīgs”. Tāpēc kārdinājumam nevajadzētu tevi mulsināt un biedēt. Tāds … Read More

5.09.2002

AldisUdris

Labu Kristus liecinieku nevar salīdzināt ar pārdevēju. Jo liecināts tiek nevis par produktu, bet gan par personu. Labs liecinieks ir kā ceļa rādītājs lielceļa malā. Nav svarīgi vai tas ir vecs, jauns, izskatīgs vai neglīts; tam ir tikai jāspēj parādīt pareizais virziens un jābūt saprotamam. Mēs esam Kristus liecinieki, mēs rādām ceļu pie Viņa.